تبلیغات
کارمند بانک سینا - دورخیز بانک سینا برای افزایش سرمایه 7000میلیارد ریالی

fhk; sdkh،بانک سینا،کارمند بانک سیناعبدالناصر همتی، مدیرعامل بانک سینا در جلسه رؤسای شعب استان های خراسان رضوی، شمالی و جنوبی که در مشهد برگزار شد، ضمن اعلام برنامه افزایش 75 درصدی سرمایه بانک سینا یعنی از 4000 میلیارد ریال کنونی به 7000 میلیارد ریال در مجمع آتی فوق العاده بانک سینا سایر برنامه های توسعه ای بانک سینا را تشریح کرد.
به گفته همتی راهبردهای الگوی توسعه تکنولوژی بانک برای سه سال 93-91 به تصویب رسیده و پروژه های متعددی جهت نیل به اهداف بانک در زمینه بهبود زیر ساخت های نرم افزاری و سخت افزاری، ارتقاء سیستم های اداری و دانش و مهارت کارکنان و گسترش محصولات و خدمات بانکی به اجرا درخواهد آمد.
مدیرعامل بانک سینا رشد منابع بانک در سال 90 را معادل 34 درصد و EPS تحقق یافته در سال 90 را معادل 411 ریال اعلام و تأکید کرد افزایش سهم بازاری بانک در سیستم بانکی از اهداف بانک برای سال 91 می باشد و سیاست بانک در این است که بتواند در شتاب دادن به تولید ملی در سال 91 نقش ویژه خود را ایفا کند.
همتی تأکید کرد تسهیلات و سرمایه گذاری های بانک عمدتاً در جهت توسعه زیر ساخت ها و سرمایه گذاری های مولد در بخش تولید و خدمات می باشد.

مدیر عامل بانک سینا تأکید کرد در حال حاضر سهم مهمی از تسهیلات و سرمایه گذاری های بانک به صنایع فولاد، راه سازی، ساختمان و مسکن، برق و انرژی، خودرو سازی و توسعه مخابرات اختصاص یافته است.
در این جلسه سرپرست منطقه خراسان و رؤسای شعب منطقه عملکرد و فعالیت های بانک سینا در نقاط مختلف استان های خراسان رضوی، شمالی و جنوبی را تشریح و مسائل و مشکلات خود را در میان گذاشتند و مدیرعامل و معاونین بانک ضمن قدردانی از عملکرد آنان راهکارهای لازم جهت توسعه فعالیت های بانک سینا در منطقه را بیان کردند.

برچسب ها: fhk; sdkh ، بانک سینا ، عبدالناصر همتی ،

دنبالک ها: افتتاح حساب آنلاین در بانک سینا ، برتری بانک سینا در شاخص های بانکداری الکترونیک ، بانک سینای اردستان پوست اندازی کرد ،