تبلیغات
کارمند بانک سینا - همبانك سینا
1391/03/28

همبانك سینا

   نوشته شده توسط: حسین صفابخش    نوع مطلب :خدمات نـوین سینا ،

بانك سینا با مشاركت همراه اول؛ همبانك سینا كه بانكداری همراه مبتنی بر بستر USSD است را عملیاتی و راه اندازی كرد. "همبانك سینا" بدون نیاز به نصب هرگونه نرم افزار بر روی تمامی گوشی های تلفن همراه و فقط با گرفتن كد # 727 * قابل استفاده می باشد.
از این پس مشتریان بانك سینا می توانند با استفاده از "همبانك سینا" در هر زمان و مكان، حتی در خارج از ایران بدون هزینه رومینگ از خدمات انتقال وجه، پرداخت قبوض، خرید شارژ، دسترسی به اطلاعات حساب ها، مانده گیری، عملیات بین بانكی ساتنا و پایا، پرداخت اقساط تسهیلات و مدیریت چك و بسیاری خدمات بانكی دیگر بهره مند شوند.
از مزایای "همبانك سینا" می توان به امنیت، سرعت، دقت و سادگی در استفاده و پوشش تمامی گوشی ها تلفن همراه بدون نیاز به نصب هر گونه نرم افزار در هر جا و مكان اشاره كرد.

این خدمت جدید و پیشرفته از روز دوشنبه 29 خرداد ماه و همزمان با عید مبعث حضرت ختمی مرتبت(ص) به مشتریان بانك سینا عرضه می شود. 
به گزارش روابط عمومی بانك سینا، اولین محصول مشترك بانك سینا با اپراتور همراه اول در جلسه ای مشترك با حضور دكتر عبدالناصر همتی مدیرعامل بانك سینا، مهندس وحید صدوقی مدیرعامل اپراتور همراه اول، دكتر حمیدرضا نیكوفر قائم مقام مدیرعامل شركت ارتباطات سیار ایران، دكتر ولی الله فاطمی مدیرعامل شركت خدمات نرم افزاری توسن و جمعی از مدیران و مسئولان بانك سینا، همراه اول، جیرینگ  و توسن عملیاتی شد.
در این جلسه مهندس صدوقی مدیرعامل اپراتور همراه اول، توسعه خدمات نوین و پیشرفته از طریق همراه اول را ضرورت جامعه امروز دانست و دكتر همتی مدیرعامل بانك سینا، دستیابی به این خدمت جدید را تحقق بخشی از ماموریت بانك سینا در تامین نیازهای بانكی جامعه امروز معرفی كرد.

برچسب ها: همبانك سینا ، کد همبانک سینا ، هم بانک سینا ، مهندس وحید صدوقی ، دكتر ولی الله فاطمی ، شركت خدمات نرم افزاری توسن ،

دنبالک ها: انتقال وجه مکانیزه بین حسابهای مشتریان بانک سینا ، افتتاح حساب آنلاین در بانک سینا ،