1389/03/31

نقش موثر روابط عمومی در بازاریابی

   نوشته شده توسط: حسین صفابخش    نوع مطلب :مقالات  ،


یکی از نکات بسیار حساس در تعامل با مردم نقش شاخه های تبلیغات و بازاریابی در روابط عمومی است و برخی عقیده دارند که این سرشاخه از یکدیگر مجزا است. در صورتی که با ساده انگاری و کوچک شمردن نقش کلیدی روابط عمومی به بیراهه خواهیم رفت و به صورت مستمر اصرار بر جداکردن آن دارند و معلوم نیست هدف از این جزئی نگری چیست. یکی از ابزار های ارتباط با مردم و تعامل با مخاطبان در روابط عمومی ها، بازاریابی است . کارشناس روابط عمومی با شناخت کامل مشتری می تواند انگیزه جذب را افزایش دهد. روابط عمومی به عنوان یک تکنیک حمایت از بازار، به خوبی شناخته شده است. بازاریابی در موسسه های بازاریابی بزرگ جهان
در کشور های صنعتی به عنوان روند پیش بینی رفتار های مشتری و راضی نمودن او تعریف شده است.
به طور تلویحی و ضمنی ،‌در این تعریف ایجاد حسن نیت بین سازماندهی سفارشات کالا و ارائه خدمات به خریدار، نیاز احساس شده است. یک بازاریابی که به نحو مطلوبی هدف گذاری شده است می تواند بوسیله فاکتورهایی که توسط مدیریت قابل کنترل نمی باشد، خراب و ویران شود. اطمینان مشتری از خدمات خوب، محصولات با کیفیت با وجود عواملی همچون آسیب های بهداشتی، امنیتی و آلودگی که اغلب پوشش های خبری گسترده ای را دارند، کاهش یافته و موجب رضایت می شود.


ادامه مطلب

برچسب ها: روابط عمومی ، بازاریابی ، تبلیغات ،

اسکناس های 10 هزار تومانی سه شنبه هفته جاری طی مراسمی با حضور مسئولان بانک مرکزی و بازدید از سازمان تولید اسکناس رونمایی خواهد شد. در فاز اول حداقل 150 میلیون قطعه اسکناس 10 هزار تومان طی سه ماه وارد بازار می شود.
محمود بهمنی رئیس کل بانک مرکزی برای اولین بار اواخر فروردین ماه امسال ر از ورود اسکناسهای 10 هزار تومانی به بازار تا پایان خردادماه امسال خبرداده و گفته بود: اسکناسهای درشت به صورت تدریجی جایگزین چک پول می شود.
براساس برنامه ریزی های بانک مرکزی، در فاز اول چک پولهای 50 هزار تومانی به منظور کنترل پولشویی از سطح جامعه جمع آوری می شود، ضمن اینکه بانک مرکزی قصد دارد چکهای باقی مانده با یک امضای خریدار به فروش برسد تا سیر طی شده توسط چکها مشخص شود.
پیش از اعلام برنامه انتشار اسکناس درشت 10 هزار تومانی به بازار، بانک مرکزی برنامه حذف صفرها از پول ملی را به عنوان یکی از برنامه های اصلاح پول ملی، درراستای اجرای طرح تحول اقتصادی دولت مد نظر قرار داده بود.
اما بانک مرکزی پس از بررسی، اعلام کرد که در حال حاضر نیازی به اجرای این برنامه نیست. به نظر می رسد اجرای برنامه حذف صفرها از پول ملی که در زمان رئیس کلی طهماسب مظاهری در بانک مرکزی مطرح شده بود، به پس از اجرای طرح هدفمند کردن یارانه ها موکول شده است.
یکی از اهداف بانک مرکزی برای انتشار اسکناس 10 هزار تومانی، جمع آوری چک پولهای 50 هزار تومانی بانک مرکزی از سطح جامعه است. بهمنی بارها اعلام کرده است که انتشار چک پول وظیفه بانک مرکزی نیست و این بانک تنها برای ساماندهی وضعیت انتشار چک پولهای بانکها اقدام به این کار کرده است.


ادامه مطلب

برچسب ها: اسکناسهای 10 هزار تومانی ،

تلفنبانک،تلفن بانک
به منظور ارائه خدمات نوین بانكی و جلب رضایت مشتریان، امكان ارسال پیام كوتاه برای كلیه تراكنش حسابها اعم از تراكنش های واریز و برداشت وجوه به شماره تلفن های اعلام شده از جانب مشتریان و همچنین اعلام ورود به اینترنت بانك و تلفن بانك فراهم شده است.
با فعال سازی سرویس پیام كوتاه، امكان ارسال پیام تبریك به مناسبت سالروز تولد نیز فراهم شده است.
منبع:
بانک سینا


برچسب ها: اعلام تراكنش های حساب مشتریان ، کارکنان بانک سینا ،

1389/03/30

تغذیه صحیح در محل کار

   نوشته شده توسط: حسین صفابخش    نوع مطلب :کارمنـدان ،

تغذیه
زهرا عبداللهی، کارشناس اداره بهبود تغذیه وزارت بهداشت با بیان این که تداوم کار نشسته و بدون تحرک می‌تواند موجب اختلال در کارکرد دستگاه گوارش و ایجاد یبوست شود، گفت: کارمندان بهتر است از نان و غلات کامل (سبوس‌دار) استفاده کنند و به جای مصرف نان‌های تهیه شده از آرد سفید مثل نان لواش و باگت، از نان سنگک و یا نان جو مصرف کنند.

کارشناس اداره بهبود تغذیه وزارت بهداشت افزود: به جای نوشابه‌های گازدار که به مقدار زیادی مواد قندی و کافئین وارد بدن می‌کنند و منجر به چاقی می‌شوند، از نوشیدنی‌های سالم‌تر مثل آب، دوغ کم نمک و بدون گاز استفاده کنند.

عبداللهی گفت: اگر در محیط کار غذا همراه با نان مصرف شود نه تنها منبع خوب پروتئین هستند، بلکه به علت دارا بودن فیبر به سلامت بدن کمک می‌کنند. فیبر علاوه بر تنظیم حرکات دستگاه گوارش، جذب چربی‌ها و مواد قندی را نیز کاهش می‌دهد.ادامه مطلب

برچسب ها: تغذیه صحیح در محل کار ، زهرا عبداللهی ، اداره بهبود تغذیه وزارت بهداشت ،

معاون بازاریابی و امور مشتریان همراه اول گفت: در حال حاضر مشترکان پرداخت‌های غیرحضوری خود را بیش‌تر از طریق ATM یا خودپرداز انجام می‌دهند و پس از آن از طریق تلفن‌بانک و پرداخت‌های اینترنتی و روش‌های دیگر استفاده می‌کنند.
محمدمهدی عطوفی اظهار کرد: متاسفانه مردم هنوز فرهنگ دریافت رسید در زمان پرداخت قبض را ندارند چون دریافت رسید کتبی به آن‌ها اطمینان خاطر به وجود می‌آورد که در روش‌ تلفنبانک این موضوع مصداق ندارد و امیدواریم به مرور مردم به این سمت گرایش پیدا کنند.
معاون بازاریابی و امور مشتریان همراه اول با بیان اینکه طرح‌هایی که ما در سال گذشته پیاده‌سازی کردیم نشان می‌دهد مردم عملا به سمت پرداخت‌های غیرحضوری گرایش دارند گفت: حدود دو سال پیش پرداخت‌های غیرحضوری در هر دوره حدود 270 هزار نفر بود که در حال حاضر این میزان به حدود 5/6 میلیون نفر در هر دوره افزایش پیدا کرده است؛ یعنی 50 درصد از مشترکان ما به صورت غیرحضوری قبض خود را پرداخت می‌کنند که این موضوع دستاورد بزرگی برای شرکت محسوب می‌شود.
وی افزود: با افزایش این میزان در واقع 5/6 میلیون سفر درون شهری و یا مراجعه به بانک‌ها کمتر شده و در واقع این‌ها دستاوردهای پرداخت غیرحضوری است.
به گزارش ایسنا عطوفی پیش از این نیز گفته بود: در برگزاری طرح ثامن، میزان پرداخت‌های غیرحضوری رشدی حدود هفت درصد داشت به گونه‌ای که بیش از پنج میلیون و 500 هزار مشترک همراه اول، قبوض خود را به صورت الکترونیکی پرداخت کردند، بر این اساس و به کمک استفاده از فناوری های نوین، پنج میلیون و 500 هزار حضور در باجه های بانک ها کاهش یافت و به دنبال آن، سفرهای زائد شهری و بین شهری مشترکان حذف شد.


ادامه مطلب

برچسب ها: پرداخت‌های غیرحضوری ، ATM ،

یارانه نقدی
با اجرای طرح قانون هدفمند سازی یارانه ها و ضرورت داشتن حداقل یك حساب بانكی برای افراد سرپرست خانوار، بانك سینا آمادگی دارد برای آن دسته از سرپرستان خانوار كه حساب بانكی ندارند، در اسرع وقت افتتاح حساب نماید.
لازم به ذكر است كه با اجرای آزمایشی طرح هدفمند سازی یارانه ها در سه استان ایلام، خراسان شمالی و گیلان، سرپرستان خانوار ساكن در این استانها می توانند با مراجعه به شعب بانك سینا در این استانها نسبت به افتتاح حساب جهت دریافت نقدی یارانه ها اقدام نمایند.
در بقیه استانها تمهیدات مشابه پیش بینی شده است.
همچنین استفاده از سینا كارت و
كلیه امكانات بانكداری الكترونیك سینا برای این حسابها پیش بینی شده كه استفاده از حساب را برای سرپرست خانوار تسهیل می كند.


برچسب ها: افتتاح حساب جهت دریافت یارانه نقدی ، هدفمند سازی یارانه ها ، ثبت شماره حساب بانکی جهت دریافت یارانه ،

دنبالک ها: نحوه ثبت حساب بانکی برای دریافت یارانه نقدی اعلام شد ،

روابط عمومی بانک مرکزی اعلام کرد، از چهارشنبه 2-4-1389 اعلام شناسه حساب بانکی شبای حساب مقصد برای استفاده از سامانه تسویه ناخالص آنی (ساتنا) الزامی است.
هموطنان برای اخذ شناسه حساب بانکی شبا به بانک خود مراجعه کنند، در غیر اینصورت انتقال وجوه از طریق سامانه مزبور میسر نخواهد بود.


برچسب ها: اطلاعیه بانک مرکزی ، شبا ،

1389/03/30

استخدام بانک پارسیان

   نوشته شده توسط: حسین صفابخش    نوع مطلب :استـخـدام ،

بانک پارسیان

بانک پارسیان طی اطلاعیه ای ار استخدام تعدادی نیروی انسانی واجد شرایط خبر داده است.
این بانک به منظور تامین بخشی از نیروی انسانی مورد نیاز خود در استانها تعدادی از دارندگان درجه تحصیلی لیسانس را به عنوان کاربر بانکی استخدام می نماید.
رشته های تحصیلی اعلام شده حسابداری، اقتصاد، مدیریت، علوم بانکی، ریاضی کاربردی و نرم افزار کامپیوتر می باشد.
استانهای متقاضی خوزستان، اصفهان، گیلان، مازندران، فارس، خراسان رضوی، زنجان،همدان، کرمان، آذربایجان شرقی، یزد، لرستان، هرمزگان، کردستان، مرکزی و کرمانشاه می باشد.
متقاضیان می توانند برای ثبت نام به سایت اینترنتی www.parsian-bank.com  مراجعه نمایند.


برچسب ها: بانک پارسیان ، استخدام بانک پارسیان ، استخدام ،

1389/03/29

مبارزه با تکدی گری

   نوشته شده توسط: حسین صفابخش    نوع مطلب :طنز  ،عکس وکاریـکاتور ،

متکدیان از طریق رسانه ها آخرین اطلاعات مربوط به مبارزه با تکدی گری را دریافت می کنند

مبارزه با تکدی گری

طرح از فیروزه مظفری


برچسب ها: مبارزه با تکدی گری ،

1389/03/29

تبلیغات خنده دار مارک های معروف

   نوشته شده توسط: حسین صفابخش    نوع مطلب :تبلیغـات جالب ،

تبلیغات
 واقعا خنده دار مارک های معروف

تبلیغات واقعا خنده دار مارک های معروف


ادامه مطلب

برچسب ها: تبلیغات ،

تعداد کل صفحات: 12 1 2 3 4 5 6 7 ...
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic