1390/12/29

سال نو مبارک

   نوشته شده توسط: حسین صفابخش    نوع مطلب :عمــومـی ،

سال نو مبارک

[]فرارسیدن نوروز و سال نو را شادباش میگویم. برایتان تندرستی و نیکروزی در سال نو آرزو دارم. باشد که سالی سرشار از شادی و کامروایی داشته باشیدبیشترین سود در سال 90 (عکس)


برچسب ها: درصد سود سرمایه گذاری در بازارهای مالی ،

1390/12/24

چگونه سرمایه 20 میلیونی خود را 2 برابر کنیم؟!

   نوشته شده توسط: حسین صفابخش    نوع مطلب :گزارش ،

همه ما به‌دنبال این هستیم كه سرمایه اندك خودمان را كه برای‌مان هم بسیار با ارزش است، چند برابر كنیم و به سود آن به‌عنوان درآمد جانبی نگاه كنیم. البته هستند افرادی در این میان كه بیكار هستند و می‌خواهند با این سرمایه برای خود كار و كاسبی راه بیندازند. اگر كه سرمایه شما 20 میلیون باشد می‌توانید برای خودتان كار و كاسبی هر‌چند كوچك راه بیندازید و به آن نه به‌عنوان شغل دوم كه به‌عنوان كار اصلی خود نگاه كنید و در جهت رونق آن برآیید. ما برای شما پیشنهادهایی را ارائه می‌دهیم كه هرچند صد در صد تضمین سود‌آوری را نمی‌دهند اما از آزمون و خطای دیگران با سربلندی بیرون آمده‌اند. در حقیقت آنچه در این گزارش می‌‌خواهیم بگوییم، حاصل تجربه كسانی است كه با همین سرمایه شروع به كار كرده‌اند. به هر حال یادتان باشد كه شما 100 میلیون هم پول داشته باشید و بهترین شیوه سرمایه‌گذاری را هم بدانید، اگر دانش كافی آن كار و تجربه در آن زمینه نداشته باشید، فرصت‌ها، محدودیت‌ها و رقبای آن بازار را نشناسید، نه تنها سود نمی‌كنید بلكه سرمایه اولیه خود را هم برباد می‌دهید.

محدودیت‌های بازار را بشناسید


ادامه مطلب

برچسب ها: چگونه سرمایه 20 میلیونی خود را 2 برابر کنیم ، بهترین شیوه سرمایه‌گذاری ، معامله آتی در بورس ،

بانک سینا،کارمند بانک سینا
روابط عمومی بانک سینا اعلام کرد به منظور سهولت در انجام فرایند انتقال وجه مکانیزه بین حسابهای مشتریان بانک سینا، امکان انتقال وجه مستمر بین حسابها در سیستم عملیات بانکی بانک سینا به اجرا رسید.
قابلیت مذکور، امکان وجه به دو صورت «تعیین مبلغ معین» و یا «درصدی از مانده سپرده» را طی بازه زمانی مشخص و مورد نظر مشتری به صورت خودکار و سیستمی فراهم می نماید.
همچنین این امکان قابلیت انتقال وجه از چند سپرده به یک سپرده و بالعکس از یک سپرده به چند سپرده بانک سینا را دارا می باشد.
گفتنی است این امکان پیشتر از طریق اینترنت بانک سینا برای مشتریان و دارندگان حساب های این بانک فراهم شده بود.


برچسب ها: بانک سینا ، مشتریان بانک سینا ، نتقال وجه مکانیزه بین حسابهای مشتریان بانک سینا ، سیستم عملیات بانکی بانک سینا ،

دنبالک ها: افتتاح حساب آنلاین در بانک سینا ، بهره برداری از سایت خرید و پرداخت اینترنتی ،

1390/12/22

فروش قسطی آجیل

   نوشته شده توسط: حسین صفابخش    نوع مطلب :عکس وکاریـکاتور ،

فروش قسطی آجیل با ضامن معتبر


برچسب ها: فروش قسطی آجیل با ضامن معتبر ،

هنرنمایی هنرمند فیلادلفیایی بنام استیسی وبر که با استفاده از سکه های فلزی قادر به خلق این شاهکار های جالب شده است..
سکه های فلزی

سکه های فلزی،کارمند بانک سینا


ادامه تصاویـــر

برچسب ها: هنرنمایی با سکه ، هنرنمایی با سکه های فلزی ،

دنبالک ها: هنر نمایی های عجیب با سکه ، سکه با طرح کدهای QR ، اسکناس یا کاغذ یادداشت ؟ ،

1390/12/8

سرقت عابر بانک باحفر تونل‎

   نوشته شده توسط: حسین صفابخش    نوع مطلب :دستگاه خودپرداز ،خواندنی ها ،

گروهی سارق در انگلیس موسوم به "باند موش‌‌کور دیواری" برای ربودن دستگاه خودپرداز ATM بانک برای سومین بار در پنج سال اخیر تونل حفر کردند اما عملیات پرزحمت آنان ناموفق به اتمام رسید!
به گزارش قانون به نقل از روزنامه دیلی‌میل، عملیات باند موش‌‌کور دیواری در منچستر پس از آن با شکست مواجه شد که به دلیل اشتباه دزدان در حفر شبانه تونل، سیستم امنیتی فروشگاهی در نزدیکی این دستگاه خودپرداز به دلیل ارتعاشات ناشی از حفر زمین به صدا درآمد و دزدان مجبور شدند که فرار را بر قرار ترجیح دهند.
گفته شده که استفاده از این روش مشابه برای سومین بار در چند سال گذشته گارآگاهان را به این نتیجه رسانده باندی که پلیس و رسانه‌ها به آن‌ها لقب موش‌کور دیواری را داده‌اند این سرقت‌ها را طراحی و اجرا می‌کند.

آخرین دزدی این باند در منچستر، ماه گذشته گزارش شده بود.

سرقت از عابربانک

نمایی از تونل. سارقان حفر این تونل را از پشت ریل‌‍آهن آغاز کردند.

سرقت از عابربانک


ادامه مطلب

برچسب ها: سرقت عابر بانک ،

دنبالک ها: خودپردازهای ویژه ! ، خودپردازهایی که پول می خورند! ، فروش مواد مخدر از خودپرداز! ، مروری بر واژه خود پرداز یا عابربانک ، دستگاههای خودپرداز چگونه کار می کنند ؟ ،

مفهوم اجمالی بورس اوراق بهادار:

کلمه بورس ، یک واقع واژه فرانسوی است که ریشه آن از یک نام یونانی و لغت لاتین بورسا Bursa گرفته شده است. البته ریشه حقیقی آن قدری ناشناخته می باشد. در فرهنگ های معتبر لغت ، در مقابل کلمه بورس ، لفظ [ مبادله] و گاهی هم [مکان مبادله] و هم سیستم مبادله آمده است. در اصطلاح به مفهوم بازار است.
به هرحال اولین بار به این معنی در اروپا و بخصوص در فرانسه بکار رفته است. از نظر اصطلاح اقتصادی ، به نوعی بازار داد و ستد و یا نوعی سیستم خرید و فروش اطلاق می شود که در آن اسناد و اوراق مالی ، پولهای کشورهای مختلف ، طلا ، کالاهای پایه ایی و امثال آن مبادله می شوند. بنابراین گفته می شود : بورس اوراق بهادار ، بورس ارز ، بورس اسناد ، بورس طلا ، بورس نفت ، بورس اتومبیل ،بورس مسکن و ...
بورس،کارمند بانک سیناپس مفهوم عام بورس از هر نوع مبادله و واسطه مبادله و یا بازار مبادله می باشد.

البته اگر بازار بورس ، بصورت مطلق و بدون قید و قرینه خاصی عنوان شود، منظور از آن خرید و فروش اوراق بهادار می باشد و اصولا بیشترین حجم مبادلات بورس (نسبت به بورس ارز، طلا و نفت و ...) مربوط به این اوراق می باشد. قابل ذکر است که بزرگترین مرکز بورس دنیا بورس نیویورک و دومین آن ، بورس لندن است . بورس های ژاپن ، آلمان و فرانسه در رده های بعدی قرار می گیرند. در این نوشتار، صرفا بورس اوراق بهادار مورد نظراست و سایر انواع بورس ، نیاز به بررسی مستقلی دارد .

نکته دیگری که لازم است دراین قسمت روشن شود این است که خود این اوراق ، در درون خود، به دو دسته عمده تقسیم می شوند. یک دسته را اوراق قرضه و دسته دیگر را اوراق سهام می گویند. یک سری ویژگی هایی در هر دوی آنها مشترک می باشد و بعضی از خصائص هم ، در هر یک وجود دارد که جبنه انحصاری داشته و در دیگری موجود نمی باشد. لذا هر جا به اوراق بهادار بطور کلی اشاره می شود هدف جوانب مشترک آنهاست و هرگاه که به یکی از آن دو صریحا اشاره می شود، جنبه های خاص مورد نظر است .


ادامه مطلب

برچسب ها: بورس اوراق بهادار ، اوراق بهادار ،

دنبالک ها: مفاهیم اولیه بورس و سرمایه‌گذاری ،

1390/12/5

تبدیل حلقه به سکه ( شعبده بازی)

   نوشته شده توسط: حسین صفابخش    نوع مطلب :ویدئو ،

[http://www.aparat.com/v/71b9d854bb5a8b8bc6d9678e8b9bdcc2110482]


برچسب ها: تبدیل حلقه به سکه ،

1390/12/4

تجارت بزرگ 3

   نوشته شده توسط: حسین صفابخش    نوع مطلب :عکس وکاریـکاتور ،خواندنی ها ،

یک آژانس تجاری با صرف پولهای هنگفتی کاری را شروع کرده است که خودشان نامش را «تجارت بزرگ 3» گذاشته اند که به ادعای اعضای این آژانس سود بسیاری نیز نصیب آنها کرده است. البته پولهایی که توسط آژانس چینی صرف می شود، برای ساخت پرتره هایی، خلاقانه استفاده می شود که تکه های بریده پول بر اساس طرح و رنگ پول برای کشیدن نقاشی هایی شبیه کارهای ونکوگ هزینه می شود.

تجارت بزرگ 3،کارمند بانک سینا


ادامه تصاویـــر

برچسب ها: تجارت بزرگ 3 ،

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو