1390/08/25

مثل آب خوردن ،پولدار شوید

   نوشته شده توسط: حسین صفابخش    نوع مطلب :عمــومـی ،

تفکر در سرنوشت انسان نقش بسیار مهمی دارد. افرادی که همیشه به موفقیت و پیشرفت فکر می کنند و در مغزشان را روی افکار منفی می بندند، همیشه پیروزند. معمولا افکار نادرستی ذهن ما را احاطه می کنند که جلوی پیشرفت ما را می گیرند. انسان برخی اوقات خود را در زندان عقاید نادرست حبس می کند. تفکر درست و داشتن هدف قوی سبب تغییر زندگی ما می شود. این نکته را به یادد اشته باشید که ما همانی هستیم که قبلا می خواستیم پس الان بخواهید که یک انسان موفق باشید تا اینده بسیار نزدیک به آن برسید. باید یاد بگیرید که مثل میلیاردرها فکر کنید،نظرتان را درباره پول عوض کنید و از همین الان برای رسیدن به هدف که همان ثروتمندشدن و استفاده از نعمت های خداوند است گامی بردارید. راهی که من به شما می آموزم بسیار آسان است ولی به پشتکار و اراده قوی نیاز دارد. از این شماره به بعد رفتارهای میلیاردها را به صورت دقیق تر و تخصصی تر بررسی می کنیم.

1 – اصلاح تفکر!

برای موفقیت باید ابتدا ذهن تان را اصلاح و با ثروت آشتی کنید. مانند افراد موفق بیندیشید و از ثروتمندشدن نهراسید. تا وقتی که عقیده تان این باشدکه «ثروت برابر است با بدبختی» یا «پول که خوشبختی نمی آورد» انتظار نداشته باشید که میلیارد شوید. قدم اول اصلاح درون و اعتقادات تان است که سبب ایجاد احساسات ودر نتیجه اعمال شما می شود. اراده و اعتماد به نفس از اولین لازمه های پولدارشدن است. بنابراین باید تلاش کنید و حداقل یک ایده یا فرصت کاری منحصر به فرد پیدا کنید. افرادی که ایده مناسبی برای کسب و کار پیدا کنند (که در بازار ایران تقاضای بالا و عرضه پایین دارد) در این شماره و شماره های بعد می آموزند که چطور آن را به واقعیت تبدیل نمایند.

2 – چند ایده نو ودست اول برای بازار ایران


ادامه مطلب

برچسب ها: پولدار شدن ،

دنبالک ها: بازی هایی که توسط آن کودک شما پولدار می شود ، کار وحشتناک زن هندی بخاطر پولدار شدن!! ،

داستان عابر بانک،کارمند بانک سینا
بعد از شام نشسته اید و دارید با خانواده سریال تماشا می کنید. ناگهان حال پدربزرگتان خراب می شود. پدرتان در خانه نیست و شما فعلاً مرد اول خانه اید. به 115 زنگ می زنید، آمبولانس می آید و پدربزرگتان را سوار آمبولانس می کنید در بین راه آمبولانس خراب می شود و شما را پیاده می کند. سوار یک تاکسی می شوید و پدربزرگتان را به بیمارستان می رسانید، پدربزرگتان را بستری می کنند ولی یکی از داروها در داروخانه بیمارستان وجود ندارد و شما حتماً باید این دارو را از داروخانه های سطح شهر تهیه کنید. به یکی از داروخانه ها سرمی زنید، مسئول داروخانه هست ولی دارو نیست، به بعدی می روید، دارو هست ولی مسئول داروخانه نیست، در دیگری دارو و مسئول داروخانه هر دو هستند ولی قیمت دارو بیشتر از اسکناسهای داخل جیبتان است. کارت عابربانکتان را از جیبتان درمی آورید و به نزدیکترین عابر بانک مراجعه می کنید. با توجه به قوانین احتمالات دو حالت با درصدهای مختلف وجود دارد. یا عابر بانک به شما پول می دهد (20 درصد) یا پول نمی دهد (80 درصد). گزینه اول رخ نمی د هد، نباید هم رخ بدهد! و شما اصلاً تعجب نمی کنید. حال شما سه راه دارید: 1) به عابر بانک بعدی بروید. 2) پدربزرگتان را بی خیال شوید. 3) به بانک بد و بیراه بگویید. گزینه های دوم و سوم که خود به خودی کنار می روند و شما مجبورید به عابر بانک بعدی سر بزنید. عابربانک بعدی در کمال تعجب سالم است. خوشحال می شوید. کارتتان را وارد دستگاه می کنید. رمز عبورتان را وارد می کنید...


ادامه مطلب

برچسب ها: عابر بانک ، خودپرداز ، ATM ،

دنبالک ها: خودپرداز طلا ، خودپردازهای ویژه ! ، خودپردازهایی که پول می خورند! ،

نسخه جدید اینترنت بانک سینا روز جمعه ششم آبان ماه جاری رونمایی  شد.
نسخه جدید اینترنت بانک سینا همزمان با تغییر و ارتقاء نسخه نرم افزار متمرکز بانکی سینا از روز جمعه 6 آبان ماه جاری رونمایی شد و در دسترس کاربران قرار گرفت.
در نسخه جدید ضمن بهینه شدن طراحی و گرافیک صفحات، امکانات جدیدی به منظور کاربری آسان تر و مناسبت تر مشتریان فراهم شده است.
از جمله امکانات نسخه جدید اینترنت بانک سینا می توان به افتتاح حساب آنلاین توسط مشتریان اشاره کرد که پیشتر چنین امکانی وجود نداشت.
همچنین با راه اندازی این نسخه، مشتری قادر خواهد بود مشخصات کارت های جدید دریافتی از بانک سینا نظیر کارت های خرید و هدیه را به لیست کارت های خود اضافه کند.
گزارش انتقال وجه سپرده ها، دریافت صورت حساب کارت و ارتقاء ضریب امنیتی سامانه از دیگر امکانات تعبیه شده در نسخه جدید اینترنت بانک سینا محسوب می شود.


برچسب ها: افتتاح حساب آنلاین در بانک سینا ، بانک سینا ، افتتاح حساب ، اینترنت بانک سینا ،

دنبالک ها: طرح سپرده ویژه سینا اجرایی شد ، دانلود موبایل بانک سینا ، بهره برداری از سایت خرید و پرداخت اینترنتی ،

1390/08/4

بازی هایی که توسط آن کودک شما پولدار می شود

   نوشته شده توسط: حسین صفابخش    نوع مطلب :گزارش ،

وقتی از مفهوم بازی برای کودکان صحبت می کنیم خانواده ها فکر می کنند بازی یعنی اینکه خود بچه برود تنهایی بازی کند. در حالی که وقتی با دید روان شناسی به این مفهوم می پردازیم به این معناست که خانواده در بازی، کنار کودک باشد. باید به جمله معروفی اشاره کرد که در همین زمینه قابل بررسی است. این جمله می گوید: "با یادگیری، باهوش تر از نقطه آغاز هستیم." این خیلی مهم است که بدانیم فقط در صورت یادگیری باهوش خواهیم بود.  
کودک پولدار
اگر بخواهیم هوش ها را تقسیم کنیم، اولین هوش همان آی کیو یا هوش ریاضی یا همان هوش کلامی و هوش بهره ماست. دومین هوش، همان هوش اجتماعی ماست که روی تصمیم گیری ها، قضاوت ها و ارتباطات ما با دیگران تاثیر می گذارد. هوش دیگری داریم که به نام هوش معنوی و روحانی شناخته می شود و در مورد آن بحث های کمی صورت گرفته است. فردی که دارای این هوش معنوی باشد، می تواند جهت زندگی خود را از یک سطح معمولی به یک سطح بهینه و شکوفا برساند. درصد بسیار کمی از افراد هستند که درصد بالایی از این هوش را دارا هستند.

حالا سوال این است که چه کارهایی باید بکنیم تا این هوش را در کودکان از طریق بازی بالا ببریم. در این مورد آن چه در ابتدای امر باید گفت این است که خانواده ها را تشویق کنیم تا با کودکان بازی کنند. تنهایی بازی کردن کودک، مهارت های هوشی او را افزایش نمی دهد. تعریفی از هوش مالی وجود دارد که جالب به نظر می رسد. می گوید هوش مالی، یک مهارت ایجاد، حفظ و افزایش مستمر پول است. باید پرسید در کودکی کدام یک از ما همین مهارت که عرض شد، با تمرین و بازی به دست آمده است. درصورتی که روی این مهارت کار نشود عواقب اش در بزرگ سالی سراغ فرد می آید و از عدم استقلال مالی شروع می شود و به بحران های بیشتر و بیشتری در زندگی می رسد، پس عدم استقلال مالی را می توان یکی از بحران های عمده هر فرد در سنین بزرگسالی دانست. در ادامه می خواهیم به نکات و آیتم هایی اشاره کنیم که می تواند هوشی را که گفتیم در کودکان مان تقویت کند و موجبات استقلال مالی او را فراهم سازد.


ادامه مطلب

برچسب ها: پولدار شدن ، کارگاه پول توجیبی ،

دنبالک ها: درسهایی برای پولدار شدن ، همیشه بگو: من‌ از همه‌ پولدارترم‌! ،

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic