تبلیغات
کارمند بانک سینا - مطالب بهمن 1391
1391/11/30

بیماری پول برانداز و راه های مقابله با آن

   نوشته شده توسط: حسین صفابخش    نوع مطلب :خواندنی ها ،

معتادین به خرید تا آنجا که پول همراه داشته باشند خرید می‌کنند بدون آنکه به استفاده از لوازمی‌ که می‌خرند فکر کنند. آنها حتی ممکن است از بسیاری از لوازمی‌ که دارند خبر نداشته باشند. یکی از خصوصیات بارز این افراد این است که هیچ تمایلی به چانه زدن ندارند و حتی گاهی به قیمت اجناسی که انتخاب می‌کنند توجهی ندارند.

اگر هر ماه به این نتیجه می‌رسید که دخل و خرج‌تان با هم نمی‌خواند و با کسری بودجه زیادی روبه‌رو هستید، احتمالا شما هم به بیماری اعتیاد به خرید» مبتلا شده‌اید
با بیماری اعتیاد به خرید چه کنیم؟

گاهی افراد اشتیاق به خرید را با اعتیاد به خرید اشتباه می‌گیرد. اکثر این دسته از افراد هم نمی‌دانند مبتلا به اختلالی هستند که معمولا از آن خبر ندارند یا حداکثر خودشان و افرادی که با آنها زندگی می‌کنند از این موضوع با خبرند. اگر کمد لباس‌های‌تان پر است از لباس‌هایی که حتی یک‌بار هم آنها را نپوشیده‌اید، اگر با نگاه کردن به ویترین مغازه بدون اینکه کنترلی برخودتان داشته باشید وارد مغازه می‌شوید‌ و مهمتر از همه اگر آخر هر ماه به این نتیجه می‌رسید که دخل و خرج‌تان با هم نمی‌خواند چون مبلغ بسیار زیادی را برای خرید لوازم بی‌مصرف خرج کرده‌اید، شما مبتلا به اختلالی هستید که در زبان عامیانه به آن اعتیاد به خرید گفته می‌شود.


ادامه مطلب

برچسب ها: اعتیاد به خرید ،

دنبالک ها: کارت‌کشیدن سر سفره عقد! ، خانه‌ای با دیوارهایی از جنس اسکناس ، ایده ریختن پول در خیابان توسط جوانان لبنانی ، سگهای ارز یاب ،

1391/11/18

9 گاوصندوق خلاقانه

   نوشته شده توسط: حسین صفابخش    نوع مطلب :عکس وکاریـکاتور ،

همیشه ایمنی نمی تواند از وسایل قیمتی شما محافظت کند ولی در برخی از مواقع کمی هوش و خلاقیت می تواند کمک به سزایی در حفظ وسایل گران قیمت داشته باشد. در این مطلب نگاهی داریم به 9 گاوصندوق خلاقانه که این روزها در بازارهای جهانی وجود دارند.


گاو صندوق پریز برق


گاوصندوق خلاقانه


ادامه مطلب

برچسب ها: گاوصندوق خلاقانه ،

دنبالک ها: چه اعصابی داشته کسی که اینو ساخته! ، فروش قسطی آجیل ،