1391/02/26

مادران شاغل سالم‌ترند

   نوشته شده توسط: حسین صفابخش    نوع مطلب :زنـان شـاغـل ،

این یافته حاصل تحلیل و بررسی روی داده‌های حاصل از «مطالعه مراقبت‌های ابتدایی كودك و رشد نوجوان» در انستیتو ملی سلامت كودك و رشد انسان در آمریكا است. این مطالعه گسترده از سال 1991 میلادی آغاز شد و طی آن با 1364 مادر بلافاصله پس از بدنیا آوردن فرزندانشان، مصاحبه‌هایی صورت گرفت. پس از آن این زنان مدت بیش از 10 سال تحت نظر و مطالعه قرار داشتند.مادران شاغل
به گزارش سایت اینترنتی هلت دی نیوز، پروفسور چریل بوئهلر، استاد مطالعات رشد انسانی و خانواده در دانشگاه كارولینای شمالی كه سرپرستی این مطالعه گسترده را برعهده داشته تاكید كرد: در تمام این مدت تفاوت‌های سلامت جسمی و روانی این زنان در مواجه با وظایف شغلی، مادری و خانوادگی در صورت كار كردن به طور پاره وقت و تمام وقت و یا خانه داری صرف به دقت بررسی و كنترل شد.
وی ادامه داد: نتایج بررسی‌ها نشان داد كه در بسیاری موارد بین سلامت مادرانی كه پاره وقت كار می‌كنند با آنهایی كه كار تمام وقت دارند تفاوتی وجود ندارد. با این حال بررسی‌ها تایید كرد مادرانی كه كار پاره وقت دارند می‌توانند در كارها و امور مدرسه بهتر به فرزندانشان كمك كنند اما از نظر سلامتی فرقی با مادرانی كه تمام وقت كار می‌كنند، ندارند. این در حالی است كه وضعیت سلامت مادران شاغل به مراتب بهتر از مادران خانه‌دار است.


برچسب ها: مادران شاغل ، سلامت جسمی و روانی زنان ،

دنبالک ها: آیا جنسیت در کارآفرینی تاثیر دارد؟ ، شگرد دزدی از کارمندان زن بانک ها ، نكته‏ هایى درباره اشتغال زنان‏ ، مهارت های زنانه برای محیط کار ،

1391/02/18

راکت بیل گیتس

   نوشته شده توسط: حسین صفابخش    نوع مطلب :میلیـونرها و میلیاردرها ،

بیل گیتس مالک شرکت مایکروسافت و یکی از ثروتمند ترین افراد جهان در حال بازی تنیس روی میز با یک راکت بزرگ (ایالت نبراسکا)

راکت بیل گیتس


برچسب ها: راکت بیل گیتس ،

دنبالک ها: چگونگی بیچاره کردن بیل گیتس ! ، 7 اصل بیل گیتس ، وقتی بیل گیتس به بانک میرود ،

1391/02/4

فرشی از یکصد میلیون سکه

   نوشته شده توسط: حسین صفابخش    نوع مطلب : اسکناس و مسکوکات ،

و اینهم فرشی از یکصد میلیون سکه (100.000.000) بمبلغ 1 میلیون دلار آمریکا که در مرکز راکفلر برای تماشای عمومی قرار داده شده است!.
فرشی از یکصد میلیون سکه

فرشی از یکصد میلیون سکه


ادامه تصاویـــر

برچسب ها: فرشی از یکصد میلیون سکه ،

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic