1391/03/29

همبانك سینا

   نوشته شده توسط: حسین صفابخش    نوع مطلب :خدمات نـوین سینا ،

بانك سینا با مشاركت همراه اول؛ همبانك سینا كه بانكداری همراه مبتنی بر بستر USSD است را عملیاتی و راه اندازی كرد. "همبانك سینا" بدون نیاز به نصب هرگونه نرم افزار بر روی تمامی گوشی های تلفن همراه و فقط با گرفتن كد # 727 * قابل استفاده می باشد.
از این پس مشتریان بانك سینا می توانند با استفاده از "همبانك سینا" در هر زمان و مكان، حتی در خارج از ایران بدون هزینه رومینگ از خدمات انتقال وجه، پرداخت قبوض، خرید شارژ، دسترسی به اطلاعات حساب ها، مانده گیری، عملیات بین بانكی ساتنا و پایا، پرداخت اقساط تسهیلات و مدیریت چك و بسیاری خدمات بانكی دیگر بهره مند شوند.
از مزایای "همبانك سینا" می توان به امنیت، سرعت، دقت و سادگی در استفاده و پوشش تمامی گوشی ها تلفن همراه بدون نیاز به نصب هر گونه نرم افزار در هر جا و مكان اشاره كرد.


ادامه مطلب

برچسب ها: همبانك سینا ، کد همبانک سینا ، هم بانک سینا ، مهندس وحید صدوقی ، دكتر ولی الله فاطمی ، شركت خدمات نرم افزاری توسن ،

دنبالک ها: انتقال وجه مکانیزه بین حسابهای مشتریان بانک سینا ، افتتاح حساب آنلاین در بانک سینا ،

1391/03/18

دزدی از بانک با بولدوزر

   نوشته شده توسط: حسین صفابخش    نوع مطلب :عمــومـی ،

به گزارش سرویس حوادث جام نیوز، یک سارق تیزهوش که قصد داشت به هر شکل ممکن صندوق عابربانک بخش "هادلگ" انگلیس را خالی کند، با یک برنامه دقیق در آغازین ساعات صبح 11 آوریل، با دزدیدن بولدوزری از یک خانه نیمه کاره در نزدیکی بانک به دستگاه عابربانک هجوم برد و با شکافتن دیوار بانک، مخزن پول را تخلیه کرد و با اتومبیل شخصی‌اش متواری شد.
در حالی که تصویر سرقت عجیب و شگفت ‌انگیز این دزد توسط دوربین بانک ضبط شده اما چهره دزد قابل
"پنی کوک" شهردار بخش هادلگ در حالی که این سرقت را جزو بد‌ترین جرائم دوران حرفه‌ای ‌اش می‌داند، دراین ‌باره می‌گوید: «وقتی از شرح ماجرا آگاه شدم از تعجب دهانم باز ماند نمی‌دانستم باید چه کار کنم. آنقدر قضیه برایم عجیب بود که نمی‌توانستم با آن کنار بیایم. بعد از آتش‌افروزی‌‌های مختلف در شهر، این بد‌ترین اتفاقی بود که می‌شد در دوران کاری‌ام تجربه‌اش کنم.»
 چند ساعت پس از وقوع این سرقت، پلیس تلفنی در جریان حادثه قرار گرفت اما در بررسی شواهد نه در ساختمان متروکه و نه در اطراف بانک هیچ ردی از دزد زیرک یافت نشده است.


برچسب ها: دزدی از بانک ،

مشاور رییس‌کل بانک مرکزی با تشریح ضوابط جدید افتتاح حساب جاری گفت: اگر فرد چکی را صادر کند، اما حساب جاری وی موجودی کافی نداشته باشد بانک آن را تامین کرده و مبلغ پرداخت شده را از سایر حساب‌های مشتری برداشت می‌کند.

کوروش پرویزیان در گفت‌وگو با فارس با اشاره به تصویب استفاده از صکوک در شورای پول و اعتبار گفت: دستورالعمل انتشار صکوک استصناع ریالی و ارزی در شورا تصویب شد که امکان جدیدی را برای حوزه تولید در بخش‌های مختلف فراهم می‌کند..

وی افزود: استصناع قراردادی است که به موجب آن یکی از طرفین در مقابل مبلغی مشخص متعهد به تولید، تبدیل و تحویل کالا یا اجرای طرح با مشخصات مورد تقاضا در یک دوره زمانی مشخص به طرف سفارش دهنده می‌شود.

این عضو شورای پول و اعتبار گفت: صکوک ابزار جدیدی است که در حوزه ساخت، تولید و طرح‌های زیربنایی کاربرد دارد و می‌تواند در تامین مالی طرح‌های اقتصادی به شبکه بانکی کمک کند.


ادامه مطلب

برچسب ها: ضوابط جدید افتتاح حساب جاری ، انتشار صکوک استصناع ، کوروش پرویزیان ،

دنبالک ها: چك سفید امضاء و ماهیت حقوقی آن ، چک ابزار ضمانت نیست ، آموزش حقوقی در رابطه با چک ، چک امانتی ، چکهای الکترونیکی ، راهنمای رفع سوءاثر از سوابق چکهای برگشتی اشخاص ، چك جیرو چیست ؟ ، چك عمومی امنیبوس چیست؟ ، چك بسته چیست؟ ، مشخصات یك چك چیست؟ ،

1391/03/4

آرزوی امام هادی (ع) در لحظه شهادت

   نوشته شده توسط: حسین صفابخش    نوع مطلب :عمــومـی ،

یک کارشناس علوم دینی گفت: امام هادی(ع) هنگام شهادت به فرزندشان امام حسن عسکری(ع) فرمود: سلام مرا به عزیز دلم مهدی برسان و بگو جدت در حالی شهید شد که خیلی آرزوی دیدار شما را داشت.
 
حجت‌الاسلام والمسلمین مرتضی ادیب یزدی از خطبای شهر تهران  با بیان اینکه خداوند بر اساس قاعده لطف به ذات مقدس خود واجب کرد که برای هدایت بشر ستارگان درخشان سر راه انسان قرار دهد، اظهار داشت: بر حسب قاعده لطف حضرت حق تعالی به ارسال رسل و انزال کتب پرداخت و بدیهی است که انبیای بزرگ الهی هر کدام دوره‌ای داشتند و در میان مردم زندگی کردند و در آلام و دردهای مردم شریک بودند.
شهادت امام نقی


ادامه مطلب

برچسب ها: آرزوی امام هادی (ع) ، مرتضی ادیب یزدی ، صحیفه جابر ،

fhk; sdkh،بانک سینا،کارمند بانک سیناعبدالناصر همتی، مدیرعامل بانک سینا در جلسه رؤسای شعب استان های خراسان رضوی، شمالی و جنوبی که در مشهد برگزار شد، ضمن اعلام برنامه افزایش 75 درصدی سرمایه بانک سینا یعنی از 4000 میلیارد ریال کنونی به 7000 میلیارد ریال در مجمع آتی فوق العاده بانک سینا سایر برنامه های توسعه ای بانک سینا را تشریح کرد.
به گفته همتی راهبردهای الگوی توسعه تکنولوژی بانک برای سه سال 93-91 به تصویب رسیده و پروژه های متعددی جهت نیل به اهداف بانک در زمینه بهبود زیر ساخت های نرم افزاری و سخت افزاری، ارتقاء سیستم های اداری و دانش و مهارت کارکنان و گسترش محصولات و خدمات بانکی به اجرا درخواهد آمد.
مدیرعامل بانک سینا رشد منابع بانک در سال 90 را معادل 34 درصد و EPS تحقق یافته در سال 90 را معادل 411 ریال اعلام و تأکید کرد افزایش سهم بازاری بانک در سیستم بانکی از اهداف بانک برای سال 91 می باشد و سیاست بانک در این است که بتواند در شتاب دادن به تولید ملی در سال 91 نقش ویژه خود را ایفا کند.
همتی تأکید کرد تسهیلات و سرمایه گذاری های بانک عمدتاً در جهت توسعه زیر ساخت ها و سرمایه گذاری های مولد در بخش تولید و خدمات می باشد.


ادامه مطلب

برچسب ها: fhk; sdkh ، بانک سینا ، عبدالناصر همتی ،

دنبالک ها: افتتاح حساب آنلاین در بانک سینا ، برتری بانک سینا در شاخص های بانکداری الکترونیک ، بانک سینای اردستان پوست اندازی کرد ،

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic