1391/07/23

۱۰ راه برای بازگرداندن مشتری ناخشنود

   نوشته شده توسط: حسین صفابخش    نوع مطلب :مشـتری مداری ،

مشتری ناراضی”، “مشتری ناخشنود” طبیعت کسب‌وکارها است. شما نمی‌توانید همه را راضی کنید. اما بهتر است مشتریانی که از شما ناخشنودند، دلایل آنها را بدانید، و بکوشید تا آنها را بار دیگر با شرکت و محصولات و خدمات خود پیوند بزنید.
مشتری ناخشنودخواهید گفت: چگونه؟

پاسخ این پرسش را در سایتallbusiness.com  دیدم که با ۱۰ تکنیک ساده و کاربردی، می‌آموزد چگونه مشتریان ناخشنود را به شرکت بازگردانید. به نظرم می‌رسد برخی از این تکنیک‌ها فوق‌العاده طلایی است. کافی است آنها را به کار گیرید تا نتیجه مناسب را به دست آورید.

۱-    اشکال کار را بیابید:

شاید به نظر ساده بیاید، اما خیلی از کارمندان و صاحبان کسب‌وکار، این پرسش حیاتی را فراموش می‌کنند: “چه اتفاقی افتاد؟”

حتماً لازم نیست که عذرخواهی کنید، چرا که در اغلب مواقع شما نمی‌دانید که برای چه چیزی شرمنده هستید. به جای عذرخواهی، با مشتری وارد صحبت شوید و به گفته‌هایش گوش کنید تا اطلاعاتی را که برای ارایه‌ی یک راه حل نیاز دارید، به دست آورید.

۲-    به عمق مشکل بروید:


ادامه مطلب

برچسب ها: مشتری ناخشنود ، علت ناراحتی مشتری ،

دنبالک ها: مشتری خر مگس نیست! ، برنامه کاربردی مشتری مداری ، توصیه های ایمنی به مشتریان بانک ها ، سکوت مشتری بانک ،

1391/07/7

نسخه اندروید همراه بانك سینا

   نوشته شده توسط: حسین صفابخش    نوع مطلب :دانلود ،خدمات نـوین سینا ،

همرا بانک سینا،کارمند بانک سینا
نسخه جدید نرم افزار همراه بانك سینا با قابلیت پشتیبانی از سیستم عامل اندروید برای كاربران خدمات بانكداری الكترونیك عرضه شد.
در راستای توسعه خدمات بانكداری الكترونیك و افزایش دامنه دربرگیری كاربران همراه بانك، نسخه جدید این سامانه با قابلیت پشتیبانی از سیستم عامل اندروید پس از طی مراحل تست و بازبینی در دسترس كاربران قرار گرفت.
این نرم افزار از طریق پایگاه اینترنتی بانك سینا به نشانی www.sinabank.ir (جهت دریافت نرم افزار اینجا را كلیك نمایید) و همچنین با استفاده از بلوتوث در شعب این بانك در سراسر كشور قابل دریافت است.
با راه اندازی این نرم افزار، مشكل گوشی های همراه و سایر ابزارهای الكترونیك تحت سیستم عامل اندروید نظیر تبلت ها در استفاده از همراه بانك رفع شده است..


برچسب ها: همراه بانك سینا ، دانلود همراه بانک سینا ، اندروید همراه بانک سینا ، اندروید همراه بانک ،

دنبالک ها: دانلود موبایل بانک سینا-جاوا ، طرح «تمجید» بانک سینا ،

خبرگزاری ایسنا: مخترعان آمریكایی دست به ساخت یك خودپرداز هوشمند بازیافت زده‌اند كه امكان تعویض تلفن همراه كهنه با نو را فراهم می‌كند.

این دستگاه به حدی پیچیده است كه حتی می‌تواند وجود خراش در نمایشگر تلفن همراه را تشخیص دهد.

این باجه‌ها به ارزیابی اجناس نامطلوب برای فروش مجدد و بازیافت می‌پردازند، با این امید كه انسانها بیشتر به سوی سازگاری با محیط زیست حركت كنند.

با وجود معرفی روزانه تلفنهای همراه جدید، دستگاههای قدیمی همچنان به عنوان یك جایگزین مقرون‌ به صرفه یا قطعه یدكی ارزشمند بوده و حتی می‌توان آنها را برای دستیابی به فلز باقی مانده با ارزش درون آنها ذوب كرد.

شركت كالیفرنیایی ecoATM با پشتیبانی بنیاد ملی علوم آمریكا دست به ساخت این سیستم زده كه به مصرف كنندگان اجازه معامله این دستگاههای قدیمی را برای بازپرداخت یا بازیافت می‌دهد.


ادامه مطلب

برچسب ها: تعویض تلفن همراه كهنه با نو ، تعویض تلفن همراه كهنه با نو از طریق خودپرداز ،

دنبالک ها: نانوانی سنگکی در اصفهان ، سرقت عابر بانک باحفر تونل‎ ، مروری بر واژه خود پرداز یا عابربانک ، تصویر میمونهای نگهبان عابر بانک ، دستگاه خود پرداز جالب ، دستگاههای خودپرداز طلا ، عابر بانک، جان دختر بچه را گرفت ،

1391/07/7

با رئیس خود چطور صحبت كنیم؟

   نوشته شده توسط: حسین صفابخش    نوع مطلب :کارمنـدان ،

 برترین ها: هیچ‌كس نمی‌تواند اهمیت ارتباط صحیح با رئیس را انكار كند. اگر بلد نباشید با رئیس خود درست صحبت كنید، ممكن است به‌رغم همه توانمندی‌های خود از كار بیكار شوید. هر رئیسی هم قلق خاص خودش را دارد. مثلا رئیس شركتی را درنظر بگیرید كه دوست دارد همه به او بگویند، آقای فلانی. او از اینكه كسی با اسم كوچك صدایش كند یا به او بگوید: «آقای رئیس» بدش می‌آید. حالا كسی پیدا شده كه جلوی جمع رئیس را با نام كوچك صدا می‌زند و جلوی جمع به كتفش می‌زند و می‌گوید: «چطوری رئیس!» حتی اگر شما آدم بدبینی هم نباشید، متوجه می‌شوید كه شغل این آدم به‌شدت در خطر است. اگر مدتی بعد شنیدید كه فرد مورد نظر اخراج شده یا تنزل درجه یافته یا به‌جای ارتقای درجه به جای دیگری سنگ قلاب شده است، تعجب نكنید. شما ممكن است بد لباس و ژولیده باشید اما بدون مشكل به كارتان برسید، ممكن است با زیردستان خود خیلی خوش‌رفتار نباشید اما مشكلی برایتان پیش نیاید، دیر سر كار بیایید و تنبل باشید اما به دردسر نیفتید، اما اگر نتوانید با رئیس خود ارتباط مناسبی برقرار كنید، قطعا دچار مشكل خواهید شد.
قانون شماره 1: هدف داشته باشید


ادامه مطلب

برچسب ها: ارتباط صحیح با رئیس ، کارمند ، کارمندان بانک ،

دنبالک ها: آسم شغلی و روش درمان آن ، کارمند سخت کوش به این میگن !! ، استرس شغلی ، ارزیابی عملكرد كاركنان ، كارگران و كارمندان ، مهارتهای کار کردن با همکاران زن ، كارمند فعال ،

1391/07/5

مسئولیت حقوقی چك شركت با کیست؟

   نوشته شده توسط: حسین صفابخش    نوع مطلب :چـک ،

چنانچه با یک شركت معامله کرده باشید،
طبعاً پیش آمده است كه در مقابل طلب یا طی یك قرارداد چكی دریافت کنید. احتمالاً این چك را مدیر‌عامل یا مدیر مالی یا حسابدار شركت امضا‌ کرده است. سؤالی كه در اینجا مطرح می‌شود این است که: شخص امضا‌كننده چه مسئولیتی دارد؟ یا به عبارت دیگر می‌توان هم شركت و هم شخص امضاءكننده را همزمان طرف دعوا قرارداد؟ در پاسخ به این سؤال باید گفت، بر اساس اصل استقلال امضا‌كنندگان اسناد تجاری هر شخصی كه سند تجاری را امضا‌ می‌كند مسئول پرداخت مبلغ مندرج در آن می‌باشد. البته مواد قانونی نیز بر این امر دلالت دارد. از این رو، شما می‌توانید هم شركت و هم شخص امضا‌كننده را توأمان طرف دعوای حقوقی مطالبه وجه چك قرار دهید.


برچسب ها: مسئولیت حقوقی چك ، چك شركت ،

دنبالک ها: ضوابط جدید افتتاح حساب جاری و انتشار صکوک استصناع ، اصطلاح حقوقی شدن و کیفری شدن یعنی چی؟ ، چك سفید امضاء و ماهیت حقوقی آن ، آموزش حقوقی در رابطه با چک ، چک امانتی ، چکهای الکترونیکی ، چك جیرو چیست ؟ ، اسکونت کردن» چک ، چك عمومی امنیبوس چیست؟ ، مشخصات یك چك چیست؟ ،


دانلود PayPal Essential Training - آموزش ایجاد و مدیریت حساب پی‌پال
پی‌پال نام یک شرکت تجارت الکترونیکی و سامانه انتقال وجه الکترونیکی آن است. سامانه‌ی پی‌پال پرداخت و انتقال وجه را از طریق اینترنت و بصورت آنی ممکن می‌سازد. یک حساب پی‌پال می‌تواند از طریق حساب بانکی و یا کارت اعتباری شارژ شود. دریافت‌کنندگان از طریق پی‌پال نیز می‌توانند پول خود را از طریق چک، واریز به حساب خود در پی‌پال و یا واریز به حساب بانکی دریافت کنند. پی‌پال روند پرداخت برای خریدهای اینترنتی، سایت‌های حراج و سایر کاربردهای اقتصادی را با دریافت هزینه انجام می‌دهد. همچنین ممکن است برای انتقال و دریافت پول نیز هزینه‌ای دریافت دارد که بسته به مقدار پول جابجا شده است. هزینه‌ها بسته به نوع ارز انتقالی، شیوه انتقال، کشور ارسال کننده، کشور دریافت کننده و مقدار پول جابجا شده متغیر هستند.


ادامه مطلب

برچسب ها: حساب پی‌پال ، امنیت اکانت پی پال ، آموزش حساب پی‌پال ،

دنبالک ها: دانلود فیلم ATM 2012 ، مدیریت چک های بانکی با نرم افزار فارسی چک یار ، دانلود کتاب امضای دیجیتالی ، دانلود موبایل بانک سینا ،

رمز کارت های باتکیعلمولوژی: سهل انگاری مردم  در مورد انتخاب رمزی مناسب برای رایانه ها یا کارت های بانکی امری عادی است. اینجا باید تاکید کنم که ما رمزهای مناسبی برای خود انتخاب نمی کنیم. تصویری که می بینید این یافته را با در نظر گرفتن تمام رمزها و ترسیم تعداد به کارگیری آنها پیش چشم ما گذاشته است. برای اینکار مجموعه ای از ۳٫۴۰۰٫۰۰۰ ترکیب شماره های رمزی استفاده شده است. دو رقم اول  خط افقی و دو رقم دوم  خط عمودی  هستند. خط زردی که ضربدری بیرون زده است تعداد استفاده رمزهای ۱۱۱۱ و ۲۲۲۲ را نشان می دهد. این داده های پردازش شده براساس رمزهای لو رفته توسط رایانه استخراج شده است. در این تصویر یافته های جالبی را می توان دید:

- شما می توانید ۱۰ درصد رمزهای تصادفی را با تایپ کردن ۱۲۳۴ باز کنید. علاوه بر ۱۲۳۴ با تایپ ۰۰۰۰ و ۱۱۱۱ بیست درصد رمزها قابل باز شدن هستند.

- ۲۶٫۸۳ درصد از رمزها با به کار بردن بیست  ترکیب اول قابل شکستن هستند و اگر تصادفی انتخاب شده باشند ۰٫۲ درصد رمزها را نشان می دهد.

- ایمن ترین کد رمز ۸۰۶۸ می باشد که از بین سه میلیون و چهارصد هزار رمز تنها ۲۵ بار استفاده شده است.

- ارقام سالهای تولد زیاد مورد استفاده قرار گرفتند.۱۹۰۰، ۱۹۸۶، ۱۹۶۰ و ۱۹۹۱ بسیار محبوبند. رمزهای سالهای انتهائی قرن بیستم هم طرفدار زیاد دارد.

- ۱۷٫۸ درصد از رمزها مزدوجند مانند ۷۸۷۸ و۸۱۸۱

- عدد ۲۵۸۰ تصادفی به نظر می رسد ولی رده ۲۲ را در جدول داراست .می دانید چرا؟چون که ستون میانی صفحه شماره گیری  تلفن همراه است!


برچسب ها: فراموش کردن رمز کارت های بانکی ، رمز کارت های بانکی ،

دنبالک ها: چگونگی معامله طلا در ایران ، واحد پول کشورها ، چك جیرو چیست ؟ ، «اسکونت کردن» چک ، انواع كارتهای بانكی و كابرد آنها ، » اطلاعاتی در مورد کارتهای بانکی و اعتباری « ،

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic