اسامی برندگان طرح تمجیداسامی برندگان دومین دوره قرعه كشی طرح تمجید سینا اعلام شد.
مراسم دومین دوره قرعه كشی طرح تمجید بانك سینا ساعت 14 روز شنبه 14 اردیبهشت ماه جاری با حضور نماینده دادستان و همچنین نمایندگان سازمان حسابرسی و مسئولان بانك  برگزار شد و برندگان جوایز ویژه 5 كمك هزینه 200 میلیون ریالی خرید خودرو و میلیون ها ریال جوایز نقدی مشخص شدند.
اسامی برندگان جوایز 200 میلیون ریالی بدین شرح است:
1- مجتبی ایزدی لای بیدی / شعبه باغبادران اصفهان
2- مدیحه اسماعیل زاده لیمودهی / شعبه جمهوری تهران
3- بهزاد محمدی / شعبه آیت الله كاشانی كرمانشاه
4- غلامرضا كریمی كرافشانی / شعبه رباط اصفهان
5- سونا منصوری / شعبه مراغه
برای مشاهده اسامی سایر برندگان اینجا را كلیك نمایید.
بر اساس طرح تمجید سینا، تمامی دارندگان حساب های كوتاه مدت روزشمار و سپرده های جاری متصل به سیناكارت در قرعه كشی شركت داده شده و از جوایز ارزنده این طرح بهره مند می شوند. در این طرح به ازای هر 500 هزار ریال موجودی حساب در هر روز یك امتیاز محسوب می گردد.
گفتنی است دارندگان حساب های كوتاه مدت روزشمار متصل به سیناكارت علاوه بر دریافت سود علی الحساب روزشمار، از خدمات پیشرفته همبانك سینا نیز بهره مند و در قرعه كشی طرح تمجید شركت داده می شوند.
هدف از اجرای طرح تمجید علاوه بر تشویق مشتریان به استفاده بیشتر از خدمات بانكداری الكترونیك، قدردانی از مشتریانی است كه دارنده حساب سپرده كوتاه مدت  و جاری در بانك سینا هستند.

اسامی برندگان


برچسب ها: دومین دوره قرعه كشی طرح تمجید ،

دنبالک ها: اسامی اولین دوره قرعه كشی طرح تمجید ،

هنرمندان سوئدی  با استفاده از پول کشورهای مختلف نقشه ای را طراحی کرده اند به طوری که هر کشور با سکه ها یا اسکناس های خودش مشخص شده است. یا مشاهده این آثار خلاقانه یک بار دیگر به این نتیجه می رسیم که درحال زندگی در جهانی رنگارنگ و پر از تنوع هستیم.

ساخت نقشه زمین با پول کشور ها +عکس

ساخت نقشه زمین با پول کشور ها +عکس


ادامه مطلب

دنبالک ها: فرشی از یکصد میلیون سکه ، شاهکارهایی با سکه های فلزی ،

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic